Shikoni se çka ka humbur Majku

0
107

Ata dikur ishin një çift i bukur.

E sot, duke qenë se jeta ka sfidat e veta dhe na dërgon në rrugë të ndryshme, Majk dhe Majlinds janë ndarë dhe secili ka vazhduar jetën e tyre, shkruan GazetaDirekt.

Mirëpo, duke qenë se Majlinda dhe reperi kanë një djalë ata në një far forme do mbesin të lidhur përgjithmonë.

Si do që të jetë, Majlinda dhe Roani kanë nisur pushimet dhe po e shijojnë diellin e plazhin.

Bukuroshja shqiptare doli me bikine te kuqe dhe dukej fort seksi.

Shikojeni vet se çka ka humbur Majku.

 

SHARE