Skenat e nxehta të Beatrix Ramosajt në klipin e ri (Foto/Video)

0
262

Në videon muzikore, këngëtarja erdhi me disa skena mjaft ‘të nxehta’ që u vërejtën menjëherë nga fansat e saj.
Dhe për t’i veçuar disa prej tyre, Beatrix i ka publikuar disa sosh në profilet e saja në rrjetet sociale.

Kujtojmë që muzika e këngës “Pa ndjenja” është bërë nga Tull Production, teksti dhe melodia e këngës janë bërë nga vet këngëtarja, kurse klipi nga Max Production.

 

 

SHARE