Stërvitja e parë e James te Bayerni

0
229

Sot (e mërkurë) është prezantuar paradite James Rodriguez te Bayern Munichu.

Kolumbiani menjëherë pasdite ka filluar stërvitjen nën urdhrat e Carlo Ancelottit.

James i buzëqeshur u takua me shokët e ri të skuadrës dhe së bashku punuan në aspektin fizik.

James kaloi nga Reali te Bayerni në formë të huazimit, por me të drejt blerje

SHARE