Super-Shaqiri futet në lojë dhe shënon një supergol ndaj Unitedit

0
113

Liverpooli ka kaluar përsëri në epërsi ndaj Manchester Unitedit falë golit të bukur të Xherdan Shaqirit.

Shaqiri u fut në minutën e 70’ në lojë dhe shënoi një gol të bukur në minutën e 73’ për 2-1.

SHARE