Të pasmet e Eva Ndojës do ju çmendin

0
837

Eva Ndoja cilësohet të jetë ndër femrat më seksi të estradës, shkruan Gazeta Blic.Ajo është gjithmonë në qendër të mediave rozë duke u komentuar për format trupore bombastike, që rrallë kush mund të ketë.

Eva së bashku me shoqen e saj Fibin janë ndër artistet më të pëlqyera , dhe më të kërkuara në treg, edhe pse artistet shqiptare shumë shpesh i kemi parë të jenë konkurrente të njëra tjetrës kjo nuk vlen te Fibi dhe Eva.

Ato përkundrazi, kanë treguar gjithmonë se janë shoqe të ngushta, madje kanë edhe tatuazh emrin e njëra-tjetrës si shenjë respekti dhe dashurie.

Nuk i mungojnë as rrjeteve sociale duke publikuar imazhe të llojllojshme ku shihen shumë të afërta me njëra-tjetrën.Madje, Eva shquhet edhe për të pasmet e mëdha që nuk heziton të shfaqë para publikut. Më poshtë mund të shikoni imazhet ku duket shumë ‘hot’.

SHARE