U Fol Se Kanë Krize Në Lidhje: Getoar Selimi Pergjigjet Në Këtë Mënyrë

0
79

Getoar Selimi ka reaguar pas thashetheme për krizë në lidhje. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë.

Dyshja së fundi ishin pre e thashethemeve se kanë krizë në lidhje, por fotografia e Getoarit demanton të gjithë.

Reperi dhe moderatorja u shfaqën të lumtur pranë njëri-tjetrit në fotografinë e fundit, duke treguar se lidhja e tyre po shkon për mrekulli.

SHARE