Vajza e Trump shijon jetën e natës në Beograd (VIDEO)

0
132

Vajza e vogël e presidentit amerikan, Donald Trump, Tiffany është duke qëndruar në Beograd me të dashurin e saj.

Sipas mediave serbe ajo do të qëndrojë në kryeqytetin serb për 11 ditë, njofton Klan Kosova.

Tiffany në shoqërinë e të dashurit Michael Bulos, i cili ka kryer shkollimin në Nigeri dhe jeton në Britani të Madhe.

Sipas saj, Tiffany është duke shpenzuar mirë në kryeqytetin serb.Gazeta Blic në Serbi ka publikuar një fotografi nga ndejat e saj.Në linkun e mëposhtëm mund të gjeni videon:

SHARE