Veterani i luftës Izet Mehmeti me bashkëshorten dhe dy fëmijet e tij bëhen me banesë të re (VIDEO)

0
326

E gezofshi banesen e re Suprize e madhe, emocione gezimi

Veterani i luftes Izet Mehmeti me bashkeshorten dhe dy femijet e tij nga fshati Poklek i Drenasit behet me banese te re

.

E gezofshi banesen e re 😊Suprize e madhe, emocione gezimiVeterani i luftes Izet Mehmeti me bashkeshorten dhe dy femijet e tij nga fshati Poklek i Drenasit behet me banese te reShikoje / Shperndaje

Gepostet von Shoqata Bëmirëse Jetimat e Ballkanit am Samstag, 3. November 2018

SHARE