Vetura humb kontrollin dhe del nga autostrada Tetovë-Gostivar

0
235

Një veturë e ka humbur kontrollin dhe ka dal nga autostrada , nuk ka të lënduar rëndë . Policia ka ardhur në vendgjarje.
Për më shumë ju informojm më vonë.

SHARE