Vildane Zeneli e trazon “Instagramin”

0
501

Ngritja e temperaturave, ka bërë që shumë bukuroshe të njohura të publikojnë fotografi me bikini në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Njëra prej tyre është bukuroshja shqiptare, Vildane Zeneli, e cila kohë pas kohe poston imazhe që nuk e lënë askënd të qetë.


Gjatë ditës së hënë, modelja ka sjellë një fotografi me bikini duke vënë në pah format e saja trupore.

Modelja që po bën karrierë në SHBA këtë set fotografik e ka realizuar në Miami.

Ndërsa më herët, ka publikuar edhe fotografi të tjera nga ky fotosesion, ku po ashtu ka pozuar me bikini.

Në të gjitha imazhet, Vildania ngacmon imagjinatën e gjinisë së fort dhe nuk e lë askënd indiferent.

Në njërën prej fotografive, bukuroshja e ka hapur pjesën e gjoksit, mirëpo e ka penguar ekspozimin me anë të duarve.

“Jam argëtuar shumë gjatë këtij seti fotografik”, është përshkrimin i njërës prej fotografive.

SHARE