Vjen lajmi i madh nga Elita 5

0
187

Grupi shumë i dashur për publikun, Elita 5, së shpejti do të mbajnë koncert në Kosovë dhe në Shkup.

Këtë e ka bërë të ditur Arif Ziberi në emisionin “Seven Bizz” në Televizionin T7, me Meriton Mjekiqin.

Për ta mësuar kur do të mbahen këto koncerte, ndiqeni intervistën:

SHARE