Vjollca Haxhiu e Lulja e Medes si zonja të rënda në mes të Londrës

0
114

Vjollca Haxhiu është një prej këngëtareve më të suksesshme të muzikës popullore.

Me elegancën dhe sharmin e saj arritit të bëhet emër i përfolur i mediave rozë,shkruan Kosovarja.

Vëmendjen më të madhe e mori me bashkëpunimet e saj me këngëtarin e mirënjohur Medën, e këngët e tyre u bënë hite të padiskutueshme.

Por, këngëtarja Haxhiu kohët e fundit shihet që ka shoqëri me gruan e Medës, Lulejtën. Shpesh ato i shohim bashkë, madje duken të pandashme.

SHARE