Zajmina Vasjari do ua ndreq natën me këto foto!

0
506

Këngëtarja Zajmina Vasjari është njëra nga këngëtaret e cila mahnit me pamjen e saj.

Me këmbët e saj të gjata dhe një bukuri të rrallë, Zajmina çdo herë din se si të shfaqet.

Edhe pse nuk ka shumë që ka lindur vajzën e saj, ajo ka kthyer format trupore shumë shpejt.

Këngëtarja, është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime te shumta. Së fundi në llogarinë e saj ‘Instagram‘, Zajmina ka publikuar një foto ku po duket tejet me stil.

SHARE