Saturday, June 15, 2019

Kjo modele ju “çmend”

Modelja Cara De La Hoyde ka lënë pa fjalë të gjithë, teksa është parë duke kaluar momente të këndshme pranë pishinës. Bukuroshja seksi kishte veshur...

Elvana Nuk Sjellë Këngë Por Foto Të Bukura Po!

Këngëtarja Elvana Gjata ndodhet në Gjermani momentalisht. Ndonëse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë këngë të re, Elvana është mjaft aktive në rrjetet sociale...

Bashkë apo rastësi? Samanta dhe Capital T

Dy artistët e muzikës shqiptare Capital T dhe Samanta Karavella gjenden aktualisht në New York për angazhimet e tyre profesionale e jo vetëm. Por ajo...

Megan Fox provokon me të brendshme !

Aktorja 31-vjeçare e veshur me të brendshme me tantella ekspozoi format e saj trupore. Ndonëse është nënë e 3 fëmijëve Noah, Bodhi dhe Journey linjat...

Fazileti i ka shoqe Hazanin e Exhen, ja çka bëjnë pas serialit (FOTO)

Është bërë seriali që po tërheq më shumë vëmendje. “Fazilet hanim ve kizlari” përveç se në Turqi, si gjithmonë shumë shikueshmëri po gjen edhe...

Modelja e njohur tregon linjat trupore seksi!

Njëra nga modelet më të spikatura të Victoria’s Secret, Izabel Goulart ka shfaqur linjat trupore tejet seksi gjatë pushimeve në Portugali. E veshur me bikini...

Mihrije Braha ‘godet’ me foton e fundit

Këngëtarja Mihrije Braha së fundmi është bërë shumë aktive në publikimin e fotografive në rrjete sociale. Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar...

Mësoni pse nuk duhet të flini në anën e djathtë

Gjumi i mjaftueshëm është i nevojshëm, për të na bërë të ndihemi mirë fizikisht dhe mendërisht. Për fat të keq, nuk mjafton thjesht të...

2Ton dhe Donjeta sjellin këngën e re “Sa gabime”

Reperi nga Ferizaji, 2Ton dhe artistja e re, Donjeta kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Sa gabime” Kanë sjell projektin e ri...

Lulja bëhet nuse e ‘katundit’

Lulja nuk po ndalet së postuari në Instagram Ajo e ka bërë shprehi një gjë të tillë, me të cilën edhe po qëndron në...

Lajmet e Fundit!

Ju kujtohet Ambra Meda? Ja çfarë ka ndodhur me të

E mbani mend vajzën që preku zemrat e të gjithë shqiptarëve me betejën e saj për të mposhtur kancerin? Prej dy vitesh tashmë Ambra...

Në çka kanë krijuar varësi zviceranët?

Në një analizë të re nga organizata “Sucht Schweiz” janë postuar shifra aktuale mbi sjelljen e varur të popullsisë zvicerane, përcjell albinfo.ch alkooli Popullsia në Zvicër...

Rugova: Ja pse nuk doja bashkëpunim me maqedonasit

Mendime të Ibrahim Rugovës, të thëna në librin “Çështja e Kosovës”, bisedë me gazetarët francezë Marie-François Allain dhe Xavier Galmiche Ja çfarë kishte thënë Rugova...

PDK padit sërish zyrtarët e komunës së Prishtinës

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Prishtinë, ka dërguar sot në Prokurorinë Speciale edhe një kallëzim të ri kundër Kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti,...

Bora vështirëson qarkullimin, pezullohet mësimi në disa qytete

Dëbora e rënë mbrëmjen e kaluar në pjesën më të madhe të vendit, duke përfshirë edhe zonat e ulëta ka shkaktuar vështirësi në qarkullim. Dëbora...

Më të shikuara!