Category: Kuriozitete

Pse burrat shqiptarë e kanë zakon të shkëmbejnë duhan me njëri-tjetrin
Kulturë, Kuriozitete

Pse burrat shqiptarë e kanë zakon të shkëmbejnë duhan me njëri-tjetrin

October 22, 2019

Ndërrimi i duhanit ka qenë gjithmonë një shenjë respekti i ndërsjelltë mes burrave shqiptar. Për burrat, të cilët kryenin detyra shoqërore me rëndësi si: pjesmarrja ... Lexo më shumë

Njihuni me 44-vjeçaren që është shtatzënë me fëmijën e 22-të
Kuriozitete

Njihuni me 44-vjeçaren që është shtatzënë me fëmijën e 22-të

October 22, 2019

E keni menduar ndonjëherë të keni 21 motra dhe vëllezër? Familja nga Britania do të rritet akoma më shumë në numër.Zonja Sue Radford njoftoi pak ... Lexo më shumë

Tentimi më qesharak për vjedhje që e keni parë ndonjëherë
Kuriozitete

Tentimi më qesharak për vjedhje që e keni parë ndonjëherë

October 16, 2019

Si kjo vjedhje nuk keni parë më herët. Kjo është vjedhja më patetike që keni parë ndonjëherë. Në video shihet një hajn që po tenton ... Lexo më shumë

4 mënyrat se si martesa do ua ndryshojë jetën
Kuriozitete

4 mënyrat se si martesa do ua ndryshojë jetën

October 16, 2019

Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të ... Lexo më shumë

Shpiket dysheku që tregon tradhëtinë
Kuriozitete

Shpiket dysheku që tregon tradhëtinë

October 16, 2019

Bëhet fjalë për një shpikje fantazie të një kompanie spanjolle, që ka ideuar e fabrikuar një shtrat kundër tradhëtisë. Si funksionon? Nëse dysheku dallon diçka ... Lexo më shumë

Letrat më të bukura të dashurisë, në të gjitha kohët
Kulturë, Kuriozitete

Letrat më të bukura të dashurisë, në të gjitha kohët

October 16, 2019

Ndoshta jemi çmësuar. Ose thjesht kemi gjetur mënyra të tjera, por dashuria e cituar, e thënë, e treguar, e shkruar, ka pasur momentet e saj ... Lexo më shumë

O Bajram ndale…. VIDEO me traktorin që po bën bujë në rrjetet sociale
Kuriozitete

O Bajram ndale…. VIDEO me traktorin që po bën bujë në rrjetet sociale

October 16, 2019

Nje video po shperndahet me te madhe ne rrjetet sociale ku shihet nje grup njerzish si dhe nje tjeter me traktor duke u munduar te ... Lexo më shumë