Sunday, February 17, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Është Konfirmuar Prania e Etheve Hemorragjike Të Krimesë-Kongos Dhe Etheve Kju Në Bulmetoren Në...

Rezultatet nga analizat e kampioneve të marra në delet në bulmetoren e fshatit Simnicë të Gostivarit, të kryera nga ana e Fakultetit për mjekësi...

Francë/ Sulm në mes të qytetit të Bastias, ka edhe!

Një burrë hapi zjarr në mes të një rruge në Bastia, Korsikë pasditen e sotme, duke rezultuar në plagosjen e 6 personave, siç kanë...

I verbër por punon në zdrukthari, Dauti frymëzon me fjalët e tij: Punoj me...

Nëse ndiheni të pa motivuar dhe mendoni se jeta juaj është e pashpresë, duhet medoemos ta shihni këtë video. Ai quhet Daut Hoxha, është nga...

Ky është doktor Ilir Hasani që ma shpëtoi jetën!

Ky osht Dr. Ilir Hasani, ose me fjale tjera, personi qe ma ka shpetu jeten. Kur m’ndodhi aksidenti para 3 vjetve, ky osht personi...

Aksident tjetër në magjistralen Prishtinë- Podujevë, dyshohet për të vdekur e disa të lënduar...

Para pak minutash ka ndodhur një aksident i rëndë traifku në magjistralen Prishtinë- Podujevë. Në aksidentin në fjalë janë përfshirë katër vetura, dhe për pasojë...

Më të shikuara!