Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

E mbani mend Arbnorën që u kthye tek familja pas zhdukjes? Ja ҫfarë ndodhi...

Arbnora Dobraj ishte vajza e cila u raportua si e zhdukur dhe e cila u tha se u gjend në Maqedoni. Vajza në fjalë është...

Agjenti që di gjithçka mbi “Kumanovën” ndodhet në Greqi

Ish-shefi i njësisë antiterroriste të MPB-së në Maqedoni, Dejan Vuçkoviq i cili po vuan burg në Greqi, kërkon që të mos ekstradohet në Maqedoni,...

E MAHNITSHME/ Çifti shqiptar që jeton në Zvicër dhuron shtëpinë e tyre në Krujë...

Një histori shumë frymëzuese ka ndodhur gjatë emisionit “Shqiptarët për shqiptarët”. Një shqiptar i Kosovës, i cili jeton dhe punon në Zvicër ka dhuruar...

Policisë prononcohet për tragjedinë në Gostivar

Në qytetin e Gostivarit në rrjedhën e lumit Vardar ka qenë e sulmuar një vajzë 17 vjeçare nga fshati Zdunjë e Gostivarit e cila...

Jepet masa e sigurisë, 30 ditë paraburgim për ish-ministrat e Gruevskit

Është dënuar me 30 ditë paraburgim ish-ministri Maqedonas i Bujqësisë Mihail Cvetkov dhe zv.ministrin Hristijan Delev. Për ish-ministrin tjetër të Bujqësisë Aco Spasenovski është caktuar...

Më të shikuara!