Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Sela për sulmin në Kuvend: Kur hapa sytë pash Fetahun

Ziadin Sela në seancën gjyqësore si dëshmitar I ngjarjeve të 27 prillit para trupit gjykues tha se në momentet kur ka hapur sytë ka...

Punësimi në Gjermani, projektligji i ri nuk përjashton dhënien e vizës

Projektligji i ri i ardhjes së fuqisë punëtore nuk do ta shmangë nevojën e aplikimit për vizë pune. Lind pyetja se a do të...

Zbulohet flamuri i Esat Pashë Toptanit në arkivat gjermane

Zbulohet flamuri që Esat Pashë Toptani propozoi të kishte shteti shqiptar në vitin 1915. Zbulimin e ka bërë të mundur studiuesi dhe historiani i...

Policia e Maqedonisë nis aksionin, gjoba për automjetet me xhama të errët

Në dritaret e automjeteve nuk duhet të vendosen fletë reflektuese (fleta të errëta). Kjo theksohet në Ligjin për siguri në komunikacionin rrugor. Nëse në dritaret...

Modelet më seksi të momentit Kate Moss dhe Gigi Hadid

Janë dy nga modelet më të famshme në botë, edhe pse dallojnë për fiks 20 vjet me njëra tjetrën. Biondet Gigi dhe Kate Moss kanë...

Më të shikuara!