Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Publikimi i “bombave”, heshtje totale në BDI (VIDEO)

Heshtje në BDI lidhur me publikimin e përgjimeve të kreut të BDI-së Ali Ahmeti me bashkë partiakët Musa Xhaferin, Blerim Bexhetin, Beqir Asanin etj....

Nuk ka të ndalur blerja e makinave luksoze me paratë e popullit

Trendi i blerjes së makinave të shtrenjta me para të popullit nuk ndalet. Komuna e vogël e Vasilevës në lizing bleu Skoda Octavia për...

Kështu duken ambientet e burgut të Idrizovës

Kryeministri Zoran Zaev vizitoi Burgun e Idrizovës, ku foli me keqardhje për për kushtet nëpër burgje. Foto dhe videot që i ka publikuar Shërbimi...

Elvana nis xhirimet, e ‘zhytur’ në të pembe

‘Forever is over’ u publikua në Qershor pas një pritjeje të gjatë nga fansat e Elvana Gjatës e jo vetëm por gazetarët mund të...

Thaçi: Nuk hakmerremi ndaj Serbisë, por jemi të përgatitur për çdo rrethanë

Presidenti i Republikës së Kosovës, njëkohësisht Komandant Suprem i FSK-së, Hashim Thaçi ka thënë se Ushtria e Kosovës ka vend për të gjitha komunitetet...

Më të shikuara!