Tentimi më qesharak për vjedhje që e keni parë ndonjëherë

Tentimi më qesharak për vjedhje që e keni parë ndonjëherë

Si kjo vjedhje nuk keni parë më herët. Kjo është vjedhja më patetike që keni parë ndonjëherë. Në video shihet një hajn që po tenton të vjedh një shitore, por me sa duket ai nuk është i përkushtuar aspak, apo ndoshta nuk ka edhe përvojë sa i përket vjedhjeve, dhe kjo e bënë atë qesharak.

Ky njeri mund edhe të konsiderohet edhe si hajni më i keq në botë, raporton “Daily Mail Video”

The most pathetic robbery attempt ever

This might be the most PATHETIC robbery attempt ever! 😂 🤣

Gepostet von Daily Mail Video am Samstag, 14. September 2019

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (1 )