O Bajram ndale…. VIDEO me traktorin që po bën bujë në rrjetet sociale

O Bajram ndale…. VIDEO me traktorin që po bën bujë në rrjetet sociale

Nje video po shperndahet me te madhe ne rrjetet sociale ku shihet nje grup njerzish si dhe nje tjeter me traktor duke u munduar te ndez ate ne nje rruge qe nuk kishte mundesi te ndalte dhe bi e posht…

Interesante edhe video m ontazha e zerit ku ndegjohet se si i thuhet te ndalon ”Ajde bajram stavi u 3-ta..aiii bravo go zapali..ej bajram stopiraj” keto ishin fjalet ku kane bere shum njerez ta shperndajne nepeer profilet e tyre dhe po ben buje te madhe kjo video qesharake.

https://www.facebook.com/bale.bubale.7/videos/543250163092967/

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (1 )