Skerdi publikon duetin “Falma”

Skerdi publikon duetin “Falma”

Skerdi Ago, ashtu siç e kishte paralajmëruar, sapo publikoi projektin e tij të ri. Këngëtari, kësaj radhe ka bashkëpunuar me Donjetën, kënga e re titullohet “Falma” dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip. Për tekstin e këngës u kujdes vetë Skerdi, muzikën Bini Diez, ndërsa videoklipi u punua nga XL Films.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Falma”, kënga më e re nga Skerdi dhe Donjeta.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )