Saturday, June 15, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Noizy në lidhje të fshehtë me Oriolën ! Ja me kë e ndan shtratin...

Noizy në lidhje të fshehtë me Oriolën ! Ja me kë e ndan shtratin në Videon e fundit… Noizy i lidhur me Oriolën? Ja...

I dha vetëm 1 dollarë bakshish, shqiptar i lë mesazhin “pikant” bossit me Audi...

Një shqiptar në New York i cili punonte në parkingun e një restoranti luksoz italian ka kaluar histori mjaft interesante.Ai tregon për JOQ.al se...

Jep lajmet topless, spikerja e “Zjarr Tv” thotë se ndihet krenare

Ajo është juriste por dashuron gazetarinë dhe për t’u futur në tregun e medias është e aftë të bëjë çdo gjë. Greta Hoxha, e njohur...

Këngëtarja Shqiptare: Menaxherët Më Kanë Kërkuar Seks!

Ajo është një këngëtare e re. Quhet Vesa Smolica. Për të ecur përpara, është përballur me oferta të ndryshme. Mes tyre, edhe oferta seksuale. Këtë gjë ajo...

“Vizzair” paralajmëron shtrenjtimin e biletave

Themeluesi i kompanisë ajrore “Vizzair” Jozhef Varadi i porositi klientët që të shfrytëzojnë edhe pak çmimet e ulëta të biletave për aeroplanë sepse nuk...

Më të shikuara!