Edhe Shkurte Gashi reklamon trupin e saj

Edhe Shkurte Gashi reklamon trupin e saj

Këngëtarja që njihet si “nëna” e muzikës “live” dhe tallava, Shkurte Gashi ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale me një paraqitje interesante dhe jo të shpeshtë.

Shkurta kishte veshur një minifund i cili i rrinte aq bukur këngëtares, por e veçanta e këtyre fotografive që do t’i shihni edhe ju tani është se ajo ka reklamuar pak si shumë këmbët dhe të pasmet e saj të formësuara.

Kështu nuk jeni mësuar ta shihni Shkurtën kurrë, ngase ajo në çdo paraqitje të saj më shumë duket si një zonjë serioze sesa një vajzë e llastuar.

Por, sonte keni rastin ta shihni Shkurtën se si duket ajo kur të tenton të dal joshëse para fansave.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )