Agnesa duket shumë bukur në fotosesionin e fundit (FOTO)

Agnesa duket shumë bukur në fotosesionin e fundit (FOTO)

Bukuroshja kosovare Agnesa Vuthaj ka vazhduar që të postojë foto tepër seksi në rrjetet sociale Bukuroshja, e cila është ngjallur kohëve të fundit dhe këtë duket se e ka bërë për të reklamuar firma të ndryshme dhe veshjet e tyre, ka pasur të veshur një fustan transparent ku theksohen vijat e saj.

Ndryshe, para këtij fotosesioni, Agnesa kishte bërë edhe disa foto në New York, të cilat ia kishte realizuar miku i saj, Fadil Berisha. Shumica e këtyre fotove janë realizuar në bregdetin e Malit të Zi.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )